Nawierzchnie sportowe powinny być wytrzymałe na tarcie

Tartan świetnie nadaje się na podłogi
Gdy projektujemy halę sportową, lub bieżnię powinniśmy posiadać pewność, że jej powierzchnia będzie trwała oraz nieczuła na tarcie. Przez to właśnie musimy się koncentrować wyłącznie na tych produktach, które idealnie pasują na nawierzchnie sportowe i podarują nam świadomość, że nic się z nimi nie będzie działo, nawet jeżeli będą na nie oddziaływały przeróżne czynniki pogodowe.

Boisko piłkarskie z tartanu

Autor: LEGI
Źródło: www.legi-polska.pl
Dlatego też przeważnie w takich miejscach wykorzystywany jest tartan eltan S,a więc produkt poliuretanowy, który jest bardzo wytrzymały i który okazuje się być wytrzymały nawet na naprawdę wysokie temperatury. To także powoduje, że przeważnie będzie on stosowany na obiektach sportowych, ponieważ tworzy wytrzymałą i sprężystą nawierzchnię.

Klej d4 złączy wszystkoOd czasu do czasu jest tak, że chcemy ze sobą związać jakieś tworzywa, które nie nadają się nazbyt do złączenia. Wtedy powinniśmy spojrzeć na klej – prepregi do drewna Chemolan B40, który idealnie przydaje się do trudnych spraw. Specjalna struktura tego kleju powoduje, że z jednej strony będzie on w stanie powiązać ze sobą najróżniejsze materiały, z drugiej bardzo szybko wysycha, a w dodatku jeszcze okazuje się być trwały i nawet wysokie temperatury nie będą miały oddziaływania na jego właściwości. Właśnie to wszystko sprawia, że klej poliuretanowy intechemol ten okazuje się być stosowany także w przemyśle, ponieważ to co zostanie za jego wsparciem powiązane, już nie będzie dawało się oddzielić, co daje pewność skuteczności.

Poczytajmy o działaniu
Przeważnie gdy mamy z czegoś korzystać, chcemy posiadać gwarancję, że będzie solidne. Przez to przed wykorzystaniem, należy poczytać o danym materiale i zobaczyć, czy nadaje się do naszego zlecenia. Tylko wtenczas będziemy posiadali gwarancję, że będziemy usatysfakcjonowani z własnej decyzji oraz że nie będziemy musieli się zamartwiać o wytrzymałość konkretnego materiału.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,