Wspomaganie aktywności fizycznej

suplementy diety

Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse

Ścieżka do upragnionej formy to najkrócej mówiąc 3 istotne rzeczy.

Po pierwsze, dobry jadłospis. Nie można lekce sobie ważyć działania zdrowego żywienia. Jeśli twoim celem jest przyrost muskulatury, trzeba przyjmować pokarm ponad bilans kaloryczny. Osoby, które redukują tłuszcz, mają jeść poniżej bilansu dobowego. Menu atlety musi być bogate w białko, dobre tłuszcze i wolno przyswajalne węglowodany.

Dalej, odpowiedni trening. W Internecie funkcjonuje wiele witryn pomocowych, gdzie każdy znajdzie prawidłowy schemat ćwiczeń, przystosowany do dążenia. Trzeba pamiętać, że rozkład ćwiczeń musi być przekształcany raz na jakiś czas.

Astaksantyna w kapsułkach

Autor: http://sxc,hu
Źródło: http://sxc,hu

No i po trzecie w końcu, siódme poty na siłowni muszą być wspomagane przez przydatne suplementy diety, takie jak np. bcaa. Dalej przedstawiamy 3 najpopularniejsze wspomagacze treningowe.

Bcaa liquid to ważny gatunek aminokwasów, czyli związków, z których skonstruowane są białka. To sprawia, że znajdują się w każdym jedzeniu zawierającym ten składnik, takim jak np. mięso kurczaka. Ale warto jeść je dodatkowo, w formie proszku lub pigułek. Genialnie stymulują regenerację i przyrost masy mięśniowej. Korzystnie je brać chwilę po treningu siłowym, gdyż wtedy są efektywne, a nasz organizm najbardziej ich potrzebuje. Kliknij w trening dla początkujących na siłowni.

Algi w tabletkach

Autor: Vitana
Źródło: Vitana

Creatine (kreatyna) to związek, który skutecznie pobudza budowanie masy mięśniowej. Występuje w wielu różnorakich sprzężeniach chemicznych. Najpopularniejszą i najtańszą odmianą creatine jest monohydrat, do kupienia generalnie w każdym przybytku z wspomagaczami.

Te intrygujące wiadomości posiadają swą kontynuację. Masz ochotę się z nią zaznajomić? Więc idź do strony komplety sztućców na 12 osób i tam ciesz się nowymi tematami.

Podobnie jak w wypadku bcaa, creatine sprzedawana jest w formie proszku albo tabletek. Widziałeś już aqua aerobic?

Tribulus terrestris to roślina, z której wyciąg cechuje się wpływem wzmagającym wyrzut testosteronu. Jak ogólnie wiadomo, ten hormon jest kluczowy przy budowaniu mięśni, warto zatem podbijać jego stężenie naturalnie. Tribulus poleca się szczególnie osobom, które mają powyżej trzydziestu lat, bo wtedy wytwarzanie hormonu zaczyna się obniżać. Osoby młode nie powinny go łykać, jest to bez sensu.

Źródło:

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,