Sportowe ciuchy nie tylko dla prawdziwych sportowców, czyli jak sportowa odzież staje się dzisiaj modna także wśród ogółu obywateli

Modnie czy komfortowo? Na takie pytania zasadniczo nie muszą odpowiadać kobiety, które preferują sportowy styl. Choć w przewiewnej bawełnianej bluzeczce i wygodnych dresach trudno byłoby udać się na rozmowę o pracę bądź duże przyjęcie weselne, to przecież mamy wiele okazji ku temu, aby założyć nieformalny strój.

Sportową odzieżą są zainteresowani głównie ci, którzy codziennie biegają lub uprawiają inne sporty. Ponadto każdy sportowiec pasjonat kupuje najczęściej odzież czy obuwie jednego wytwórcy: kiedy jedni zamawiają kurtki i szaliki z logo 4F, to pozostali wkładają odzież firmy Adidas.

sportowy ubiór

Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com

Wbrew pozorom ubrania sportowe niekoniecznie nosi się w trakcie codziennych treningów. Chociaż bluzeczki, polary czy spodnie są projektowane nade wszystko z myślą o lekkoatletach, czy ogólniej sportsmenach, to tak mężczyźni w kwiecie wieku, jak i panie po sześćdziesiątce robią czasami zakupy w sklepach sportowych bądź poszukują tego typu odzieży w sieci, i to nawet wówczas, kiedy w ogóle nie uprawiają sportów. Sportowe koszulki (Surge koszulki patriotyczne) idealnie pasują do każdych czarnych jeansów, a modne adidasy są o wiele wygodniejsze niż zwykłe tenisówki kupione na plasu targowym za 30 złotych.

buty sportowe

Autor: Yanki01
Źródło: http://www.flickr.com

Nabyciem sportowych ciuchów są zainteresowani też nastolatkowie. Siedemnastolatki lubią wkładać markową odzież, ponieważ wtedy czują się w pewien sposób wyróżnione, a przy tym ładna kurtka z napisem Puma od razu staje się obiektem zachwytów, a czasem także i zazdrości. Niewątpliwą zaletą takich ubrań jest też ich uniwersalność.

Modna osiemnastolatka ubierze sportowy polarek zarówno na przyjęcie jubileuszowe cioci, jak i na lekcje WF-u w szkole. Warto jednak pamiętać, aby markowe stroje prać w specjalnych płynach, a wówczas będą prezentować się jak nowe przez dłuższy czas.
Odzież sportowa z pewnością jest modna, a poza tym bardzo wygodna. Zrażać może tymczasem jej cena, bowiem firmowe obuwie, dresy czy inne części garderoby mogą kosztować nawet kilkaset złotych. Jeżeli ktoś w żadnym razie nie zamierza rezygnować z zakupu odzieży najlepszych producentów, ten z łatwością znajdzie konstruktywne rozwiązanie takiej patowej sytuacji. Niedrogi sklep internetowy bądź tzw. outlet to jedynie wybrane punkty, w których można kupić odzież w atrakcyjnej cenie.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,