Jazda na rowerze – styl życia

Wraz z nastaniem lata, nadchodzi czas na rowery. Zasiadamy na rower i jedziemy przed siebie, odwiedzamy miejsca z przeszłości, zaglądamy w zakamarki, do których nie dojedziemy samochodem, oddychamy pachnącym, letnim powietrzem. Tak, to się nazywa życie.

rower bmx

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Można podróżować samemu, ale najlepiej robić to z całą familią.

Obecnie niełatwo jest znaleźć rzeczywiście nietuzinkowy materiał. Jeśli odczuwasz analogiczny problem, to zalecam ten link (https://krakenchairs.com/3-fotele-gamingowe). Są tam zamieszczone ekscytujące wiadomości.

Właśnie wybraliście sobie wspaniałe rowery cruisery, a wasza pociecha zasuwa przed wami na nowiutkim rowerze bmx. Chcieliście zakupić dla niego podobny do waszego, ale określił się, że woli bmx, bo to taka maszyna, jakby traktory dziecięce, co nie tyczy się oczywiście prędkości, bo tą osiąga największą, jaką się da (na jaką mu pozwalacie), chodzi mu o opony, w rowerze typu bmx są one dość grube, solidne.

Lato najlepszy czas na rowery. Widać to wszędzie, w szczególności, że ta tendencja wzrasta, a jazda rowerem staje się coraz bardziej popularna. Jeszcze kiedyś były tylko składaki, dzisiaj są i owszem także, przeżywają drugą młodość, coraz więcej ludzi się na nie decyduje, ale poza tym dostępna jest szeroka gama rowerów. Poza wspomnianymi cruiserami, bmx-ami (markowe produkty w niższych cenach: rowery cruisery), mamy przecież rowery trekkingowi, holenderskie czy szosówki. Dla każdego znajdzie się coś dobrego. Podobnie, jak obecnie rośnie ilość regularnie biegających polaków, tak jazda na rowerze stała się sposobem życia.

Rozumieją to najlepiej ludzie, którzy traktują rower jako najważniejszy środek transportu, ci, którzy wyjeżdżają na wakacje i podróżują na rowerach. Dla nich przeszkody to nie przeszkody, a obce kraje i lądy to ciekawe miejsca, potrafią dojechać tam, gdzie nikogo nie było przedtem, przywożą niezwykłe wspomnienia, pokazują, że tak właśnie można żyć.

Jednocześnie nie dokładają do tego żadnej ideologii, ich podróże nie są medialne, nie potrzebują poklasku, robią to dla siebie, dla swoich wartości. Czasem jednak muszą być słyszany, jak ci, co podróżują, żeby zebrać pieniądze na szczytny cel. Nie jest to jednak żadna sława, lecz wewnętrzny obowiązek, który nakazuje jechać przed siebie, oraz pomagać jednocześnie innym osobom. Czy można wymyślić coś lepszego: siła własnych mięśni i ekologiczny styl życia. Czy jest coś piękniejszego?

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,