Jak ćwiczyć w domu

Nieprzyjemna jesienna pogoda to nie wymówka, by przestać dbać o formę. Do urlopów jeszcze bardzo dużo dni, więc warto ten sezon przeznaczyć na kształtowanie zgrabnego ciała. Regularnie chadzanie na siłownię w rzeczywistości tanie nie jest. Ratunkiem jest jednorazowe wyłożenie pieniędzy na sprzęt ćwiczeniowy, który można zainstalować w mieszkaniu. Taki rowerek treningowy wpasuje się nawet w małym pokoju.

odzież sportowa

Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Rowerek treningowy (kup rowerek treningowy w o2market) to cudowna rzecz dla każdego, kto obawia się jesiennych chłodów i nie chce jeździć rowerem po dworze. To oczywiste, że jesienią nietrudno się przeziębić, a leżeć w domu z cieknącym nosem i wysoką temperaturą raczej nikt nie lubi. rower (naprawy rowerowe ibombo) magnetyczny do treningu to wyjście z wszystkich kłopotów – jeździć na nim można w przytulnym pokoju, zerkając na interesujący program w tv lub słuchając radia.

Trenażer eliptyczny to urządzenie analogiczne do rowerka, ale silniej wszechstronne. Ćwiczący ćwiczy na takim sprzęcie zarówno kończyny dolne, jak i ręce, ponieważ trzeba na zmianę pchać albo przyciągać drążki rozporowe, które wspólnie z nartami” wytwarzają ruch. Trening całego ciała jest kluczowy dla osiągnięcia mocnego palenia tkanki tłuszczowej i umożliwia szlifowanie ogólnej kondycji.

Bieżnie do biegania to znakomity ekwiwalent truchtania na świeżym powietrzu. Dobre urządzenie tego typu ma wiele interesujących trybów pracy, które pozwalają na udawanie biegania po ciężkim obszarze. Bieżnie do biegania idealnie nadają się do wykonywania treningu interwałowego, który lepiej pali tłuszcz, niż klasyczny trening aerobowy. Opiera się on na przeplatanych momentach sprintu, gdzie tętno sięga górnego poziomu, oraz delikatnego truchtu.

Atlas do ćwiczeń (atlasy do siłowni) to niezwykle uniwersalne urządzenie. Markowe modele dopuszczają stymulowanie wszystkich części klatki piersiowej, barków oraz mięśni nóg. Atlas to znacząca oszczędność metrażu. Trzeba mimo to pamiętać, że nic tak efektywnie nie buduje muskulatury, jak ćwiczenie na wolnych obciążeniach, takich jak sztanga.
Źródło:

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,