Innowacyjne zastosowania kamer o jakich nie miałeś wyobrażenia

Ukryta kamera DV Pen to kamera, która zapewnia znaczące bezpieczeństwo użycia. Poprzez zainstalowanie jej w długopisie, który możemy posiadać stale przy sobie czy pozostawić w mieszkaniu. Inny dzisiejszy sprzęt to kamera sportowa o małych rozmiarach . Pozwala na przydatną i uważną rejestrację otoczenia, dzięki imponującym parametrom oraz aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

GoPro

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwotny nowomodny sprzęt , którym jest długopis z kamerą mieści w sobie wbudowaną szpiegowską mini kamerę (). Zezwala ona na tajemniczą rejestrację otoczenia z niesłychanie należytą rozdzielczością, generując klarowny obraz. Przechowywane są również tony z otoczenia, co zezwala na zebranie dowodu mobbingu, wykazania oszustwa, czy nagranie ważkiego spotkania w sposób niezwykle dyskretny.

Wbudowana pamięć o pojemności 4GB pozwoli na wolne nagranie spotkania a czas pracy urządzenia waha się od 1 do 1,5 godziny. Komunikacja z komputerem za pomocą interfejsu USB pomoże bez trudu zgrać i oglądać filmy i zdjęcia. Drugi z kolei nowy przyrząd to współczesna kamera sportowa fps o niewielkich rozmiarach, jaka pozwala na pożyteczną i tajemniczą rejestrację otoczenia, dzięki doskonałym parametrom oraz aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

Główny komponent przyrządu, czyli matryca nagrywa obraz sporej jakości, płynny i wyraźny. kamera samochodowa UW-840 nadaje się podobnie do rejestracji obrazu w warunkach nieodpowiedniego oświetlenia.

Zainteresowałeś się owym działem? Czytaj zatem dalej (hitmarkrobotics.pl/) o tym punkcie w kolejnym wpisie, który dla Ciebie stworzyliśmy. Myślimy, że Ci się podoba.

Mini kamera sportowa notuje również dźwięki otoczenia za wsparciem wbudowanego, czułego mikrofonu.

GoPro

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Dane w formie plików AVI zapisywane są na zamiennych kartach microSD i po przekopiowaniu ich na komputer można je obejrzeć na samowolnym odtwarzaczu multimedialnym. Czas protokołowania przy naładowanych akumulatorach trwa około godzinę, co zezwoli na luźne nagranie spotkania czy rozmowy.

Towar, jakim jest długopis z kamerą wyróżniany jest klientom poszukującym godziwego sprzętu szpiegowskiego, ukradkowo ukrytego w długopisie, który dostępny jest w dogodnej cenie. Bezproblemowa do ukrycia mała kamera sportowa MiniDV PD-55 to olśniewające rozwiązanie do perfekcyjnego nagrania ważkiej konwersacji, zyskania dowodu lub nagrania filmu z wycieczki rowerowej.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,